Grillowanie w plenerze

Dla Naszych Gości oferujemy także imprezy plenerowe w znajdującej się na terenie naszej restauracji altanie. Jest to doskonała alternatywa spędzenia czasu w Naszej pięknej okolicy.

Spędzając czas z bliskimi i przyjaciółmi można napawać się zapierającymi dech w piersiach widokami mazurskiej rzeki Krutyń.

Imprezy na świeżym powietrzu

Duża i pojemna altana nad brzegiem rzeki Krutynia to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Stoliki na świeżym powietrzu, miejsce na ognisko oraz grill sprawiają, że jesteśmy w stanie przygotować prawdziwą ucztę dla Państwa gości.

Imprezy okolicznościowe

Nasi Goście bardzo chętnie korzystają z tej formy atrakcji zwłaszcza latem czy wiosną kiedy okolica tutaj jest naprawdę malownicza, a spędzanie czasu w ten sposób to sama przyjemność.

Nasza altana jest zadaszona, a zatem niezależnie od pogody można się w niej czegoś napić albo zjeść obiad na świeżym powietrzu.

Dania z grilla

Grill pod altaną pozwala nam przygotować ucztę dla kilkudziesięciu osób a soczyste i aromatyczne dania rozbudzą apetyt każdego!

Przestrzeń

Wokół altany rozciąga się zielona łąka wraz z linią brzegową rzeki Krutynia. W zasięgu wzroku znajduje się plac zabaw dla dzieci.

Swoboda

Zamień sztywną atmosferę wewnątrz lokalu w luźną i komfortową imprezę na świeżym powietrzu. Udana zabawa na której bawią się wszyscy – gwarantowana.

Niepowtarzalny klimat

Niezależnie od pogody mogą się Państwo cieszyć świeżymi i smacznymi daniami zarówno z restauracji jak również przygotowanymi na grillu. Altana oraz zewnętrzne parasole zapewniają ochronę przed nieoczekiwanym deszczem.

Miejsce idealne na organizacje chrzcin, urodzin, imienin, poprawin czy spotkań ze znajomymi, a nawet imprez integracyjnych.