Idealny sposób na chwilę relaksu

Korzystanie z sauny jest zabiegiem leczniczym w którym nie wykorzystuje się ciśnienia wody. Jest to forma odnowy biologicznej, która poprzez cieplne bodźce oddziałuje na ciało. Jej działanie wpływa pozytywnie na odprężenie fizyczne, a także relaks psychiczny.

Zachęcamy Państwa do rezerwacji miejsc i terminów.

Klienci nasze restauracji Mają możliwość skorzystania z sauny

Zaplanuj romantyczny wieczór z bliską Ci osobą bądź wyjątkowy wypad z grupą przyjaciół. Po wizycie w restauracji oddajcie się chwili relaksu w saunie nad rzeką.

W piątek od godziny 17.00
W sobotę od godziny 12.00
W niedzielę od godziny 12.00

Dlaczego warto korzystać z sauny

Sauna fińskiej ma bardzo wiele zalet. Dzięki działaniu na organizm ciepłem uruchamia procesy rozpoczynające się pod wpływem wzrostu temperatury wewnętrznej ciała.  Stosowanie takich zabiegów ma szereg pozytywnych korzyści od poprawy krążenia krwi w organizmie po przyspieszenie przemiany materii.

Przeciwwskazania

Istnieją przeciwwskazania do skorzystania z zabiegów w saunie, dlatego przed skorzystaniem z takich usług warto skonsultować się z lekarzem!

Przygotuj się

Do sauny wchodzimy bez biżuterii która może powodować poparzenia skóry, czy wystąpienie odbarwień, uczuleń. Warto zabrać dwa ręczniki.

Chłodzenie w rzece

Po kąpieli saunowej proponujemy kąpiel w rzece tuż obok wyjścia z sauny. Czas pomiędzy kolejnymi zabiegami powinien być tak długi, jak sam seans saunowy.

Niepowtarzalny klimat

Zrób niezwykłą niespodziankę bliskiej Ci osobie i zaproś ją na romantyczną kolację połączoną z sesją w saunie, bądź zaproś znajomych na wieczorny posiłek i chwilę relaksu.

Nasza sauna położona jest nad samą rzeką Krutynia, gdzie po seansie można schłodzić ciało w delikatnym nurcie krystalicznie czystej wody.