Zaplanuj wymarzony ślub

W Krutyni na Mazurach

Oferujemy organizację przyjęcia weselnego w tak wyjątkowym i niepowtarzalnym klimacie jaki panuje w Restauracji Syrenka!

Młodej parze gwarantujemy profesjonalną obsługę, wyjątkowe dania oraz kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym dniem w życiu jest uroczystość weselna, dla tego dołożymy wszelkich starań, aby uczynić go idealnym.

Przyjęcie weselne które miło zapadnie w pamięci Pary Młodej

Zapraszamy Państwa do naszej Restauracji Syrenka nad samą rzeką w Krutyni, pełnej regionalnych dań, ręcznie lepionych pierogów, dań z grzybów jak i potraw sezonowych związanych z polską tradycją , które oddają w pełni bogactwo smaków i aromatów.

W dolnej części naszej restauracji znajduje się sala bankietowa mogąca pomieścić do 140 osób. Przylega do niej taras dla około 50 osób, będący do dyspozycji gości weselnych.

Wesele na łonie natury

Posiadamy doświadczenie oraz niezbędną wiedze do organizacji ślubu w plenerze.

Wyjątkowy mazurski klimat, szum rzeki i przepiękna sceneria to niezwykła i oryginalna alternatywa dla dusznych i zamkniętych pomieszczeń.

Ślub w plenerze na długo zapadnie w pamięci pary młodej oraz gości jako jeden z najniezwyklejszych dni w życiu, a pełna piękna i uroku przyroda pozwoli przenieść się zupełnie inny świat.

wiejski grill

Możliwość zorganizowania grilla na świeżym powietrzu pod altaną nad brzegiem rzeki Krutynia – zarówno dla ślubu w plenerze, jak i poprawin.

piękno natury

Niczym nieograniczona przestrzeń pełna piękna i uroku mazurskiej przyrody nie zastąpi żaden, nawet najładniejszy wystrój sali weselnej.

kompleksowa obsługa

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych. Zapewniamy dodatkowe atrakcje, kompleksową obsługę oraz nocleg dla gości.

Ceny już od 260 zł za osobę

Pakiet podstawowy

Podstawowa oferta zawierające gotowe menu do wyboru, wraz ze wszystkimi dodatkowymi atrakcjami i propozycjami jak uatrakcyjnić przyjęcie.

Ceny już od 333 zł za osobę

Pakiet rozszerzony

Wersja dla wymagających ze znacznie bardziej rozbudowanym menu dostępnych do wyboru dań ciepłych, jak również przystawek i innych dodatków.

Odpowiemy na wszystkie pytania!

Jesteśmy tu dla Państwa! W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących organizacji przyjęcia weselnego w naszej restauracji Syrenka w Krutyni – zachęcamy do kontaktu.