Restauracja Syrenka – wyjątkowe miejsce na mapie Krutyni

Mazury to jeden z piękniejszych regionów w Polsce. Co roku przyciąga setki, a nawet tysiące turystów, którzy poszukują tutaj wyjątkowych mazurskich klimatów. Szanty, pyszne mazurskie rybki, lokalne piwa – wszystko to można spotkać w Naszej Restauracji Syrenka nad brzegiem rzeki Krutyni. Jest to wyjątkowe miejsce, które przyciąga gości swoim urokiem, a także dość ciekawym położeniem.

Tereny te obfitują w wiele miejsc, gdzie można podziwiać prawdziwie dziewicze piękno przyrody. Na próżno szukać tu ingerencji człowieka w naturę. Przesyceni widokiem zatłoczonych miast turyści coraz chętniej odwiedzają mazurskie klimaty, które oferują im całkiem wiele atrakcji.

restauracja Syrenka

Cisza, spokój, natura, a dodatkowo pyszne jedzenie – to wszystko oferuje nasza restauracja Syrenka.

Gdzie się znajdujemy?

Restauracja Syrenka położona jest w malowniczej okolicy – Krutyni. Miejscowość ta słynie przede wszystkim z wyjątkowego położenia – na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego, a także ze spływów kajakowych, które co roku przez cały sezon przyciągają rzeszę turystów. W sezonie letnim Krutyń jest zdecydowanie w centrum wydarzeń. Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o kajakach w Krutyni.

Restauracja Syrenka to wyjątkowe miejsce pełne klimatu. Została ona zbudowana już na początku XX wieku nad samą rzeką Krutynia. Od tego czasu niezmiennie zachwyca swoim wyjątkowym wdziękiem i pyszną kuchnią. Można u nas skosztować wiele regionalnych przysmaków, które od wieków serwowane były na mazurskich stołach. Tylko u nas możecie zakosztować przepysznych Mazur na talerzu!

restauracja syrenka
restauracja syrenka

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Każdego dnia staramy się, aby Restauracja Syrenka spełniała wymagania wszystkich odwiedzających nas klientów. Chcemy tworzyć wyjątkowe miejsce z duszą, gdzie nasi goście będą wracać z przyjemnością, nie tylko po to aby zjeść pyszne mazurskie jedzenie lecz także po to, aby spędzić u nas niezapomniany i wyjątkowy czas.

Restauracja Syrenka organizuje przyjęcia oraz imprezy okolicznościowe. Podczas takich wydarzeń dbamy o wyjątkowy klimat i dobrą zabawę, uświetniając uroczystość przepysznym mazurskim jedzeniem przygotowanych z rąk naszych kucharzy. Zadbamy o całą otoczkę wydarzenia, tak aby każdy z gości był zadowolony.