Wyjątkowe miejsce
na kulinarnej
mapie Mazur

Nasza restauracja jest miejscem „z duszą”. Powstała w latach 1900-1920 i leży nad rzeką Krutyń w samym sercu Mazur oraz na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

Tereny Nas otaczające są piękne i dziewicze. Cieszą oko każdej osoby, która ma przyjemność je oglądać. Znajdując się w tak urokliwym i wyjątkowym miejscu stworzyliśmy restauracje, która tworzy harmonijną całość z otaczającym ją klimatem.

Każdy kto chociaż raz Nas odwiedzi z pewnością nie zapomni przepięknych widoków, odgłosów śpiewających ptaków oraz dźwięków otaczającej Nas przyrody.

Smacznie 
świeżo
Wyjątkowo

Niezaprzeczalnie cudowny widok napawający oczy Gości to jedynie przedsmak, gdyż serwowane przez nas posiłki bez wątpienia rozpieszczą podniebienia nawet tych najbardziej wymagających smakoszy.

Można zasmakować nie tylko widoku mazurskiego piękna ale także jego smaku. Specjały Mazurskie oraz ryby z okolicznych jezior (także wędzone) znajdziecie w naszej restauracji w Krutyni! Skorzystajcie z Naszego zaproszenie i skosztujcie mazurskich przysmaków w tak wyjątkowym klimacie.

Nasze menu jest stale aktualizowane. Skupiamy się na serwowaniu tego co świeże, sezonowe i w zależności od pory roku każdy znajdzie coś dla siebie.