Kto nie marzy o iście mazurskim weselu…?

W przepięknym otoczeniu przyrody, nad wodą. Chyba marzy o tym każdy kto je organizuje.  To jedyny taki dzień, który planujemy skrupulatnie, przez bardzo długi czas dbając o to, aby każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Nic w tym dziwnego, ponieważ taki dzień zdarza się tylko raz w życiu i każdy chce uczynić go wyjątkowym i pełnym pięknych wspomnień.

Mazury zdecydowanie zachwycają swoim urokiem i również dla par młodych oferują znacznie więcej niż inne regiony w Polsce. Przepiękne widoki, woda, liczne krajobrazy – wszystko to możemy tutaj wykorzystać, aby zorganizować wspaniałe przyjęcie w gronie najbliższych osób. Dzięki nam marzenie o mazurskim weselu może się spełnić !

mazurskie wesele

Mazurskie wesele w Restauracji Syrenka w Krutyni

Restauracja Syrenka znajduje się w samym sercu Mazur w malowniczej wiosce Krutyni, przez która płynie jedna z piękniejszych rzek w całej Europie. Miejsce to doskonale jest wszystkim znane z organizowanych tutaj spływów kajakowych. Okolica w której się znajdujemy jest przepiękna i malownicza. Otaczają nas wspaniałe krajobrazy, które zapierają dech w piersiach. Restauracja leży bezpośrednio nad wodą.

Dla naszych gości weselnych organizujemy mazurskie wesele na jak najwyższym poziomie. Doświadczenie i profesjonalizm naszego zespołu sprawia, że każdy szczegół oraz każda kwestią są dopięte na ostatni guzik. Dzięki temu państwo młodzi mogą rozkoszować się tym wyjątkowym dla nich i dla ich bliskich dniem. Nasze przyjęcia są niepowtarzalne i wyjątkowe.

Doświadczone grono kucharzy uświetni przyjęcie najlepszymi daniami. Wśród nich znajdzie się również wiele dań kuchni polskiej oraz typowo mazurskie potrawy, które skradną podniebienia nawet tych najbardziej wymagających gości. Jesteśmy otwarci również na życzenia kulinarne swoich gości – z przyjemnością przygotujemy to na co mają ochotę.

Dodatkowo zadbamy również o inne atrakcje, których nie może zabraknąć na mazurskim weselu. Mowa tutaj o spływie łodzią- jedną z piękniejszych rzek w całej Europie – Krutynią.  Z całą pewnością będzie to wyjątkowe przeżycie zarówno dla Państwa Młodych jak i zgromadzonych gości.

Dodatkowo jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby par młodych. Pomożemy wam uczynić ten dzień jednym z piękniejszych w waszym życiu.