Imprezy okolicznościowe

Restauracja W Krutyni na Mazurach

W ofercie Naszej restauracji znajduje się organizacja przyjęcia z okazji Chrztu Świętego. Specjalnie ułożone menu z dań ciepłych, przekąsek oraz deseru zadowoli każdego gościa. Proponujemy atrakcyjną cenę oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań, aby chwile spędzone u Nas były niezapomniane zarówno dla gospodarzy jak i przybyłych gości.

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe dla rodzin

Organizujemy także przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii – niezwykle ważnego wydarzenia w życiu każdego dziecka. Jest to czas, który chce spędzić w gronie najbliższych i czuć się wyjątkowo.

Gwarantujemy że nasza ekipa zrobi wszystko, aby ten wyjątkowy dzień spędzili Państwo w miłej i przyjaznej atmosferze. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

imprezy jubileuszowe

Nasza restauracja w Krutyni oferuje organizację imprez urodzinowych oraz jubileuszowych. W takich wyjątkowych dla Naszych klientów chwilach chcemy być z Nimi i zadbać o to, aby spędzili niezapomniane chwile w gronie najbliższych.

Cały trud przygotowania takich wydarzeń przyjmujemy na siebie. Chcemy aby Nasi klienci mogli poczuć się u Nas jak w domu i komfortowo spędzili ważne dla siebie momenty.

chrzest święty

Restauracja Syrenka w Krutyni oferuje kompleksową organizację oraz obsługę przyjęć z okazji Chrztu świętego.

pierwsza komiunia

Organizujemy także przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii – niezwykle ważnego wydarzenia w życiu każdego dziecka.

imprezy jubileuszowe

Oferujemy organizację imprez rodzinnych jak urodziny, jubileusze, rocznice. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę i miłą obsługę.

Ceny już od 119 zł za osobę

Pakiet podstawowy

Podstawowa oferta zawierające gotowe menu składające się z 2 dań ciepłych, bufetu deserowego oraz napojów wraz ze wszystkimi dodatkowymi informacjami.

Ceny już od 159 zł za osobę

Pakiet rozszerzony

Wersja dla wymagających ze znacznie bardziej rozbudowanym menu dostępnych do wyboru dań ciepłych, jak również przystawek, deserów i innych dodatków.

Odpowiemy na wszystkie pytania!

Jesteśmy tu dla Państwa! W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących organizacji przyjęcia weselnego w naszej restauracji Syrenka w Krutyni – zachęcamy do kontaktu.